Pozitív tapasztalataim voltak, bár enyhe csalódással vegyes, mert szerintem a két világháború között megjelent ezredtöténetekből lett összeollózva a könyv nagy része.
Imádtam.
ez egy könyv :D kinyitom, elolvasom, visszarakom a polcra. a borítója gyönöyrű, a történet fantasztikus.









