Pozitív tapasztalataim voltak, bár enyhe csalódással vegyes, mert szerintem a két világháború között megjelent ezredtöténetekből lett összeollózva a könyv nagy része.
Könyvespolcom dísze. Elégedett vagyok.
Nagyon jó . Imádom.









