Könyvespolcom dísze. Elégedett vagyok.
Pozitív tapasztalataim voltak, bár enyhe csalódással vegyes, mert szerintem a két világháború között megjelent ezredtöténetekből lett összeollózva a könyv nagy része.
Imádtam.