További címkék »
ez egy könyv :D kinyitom, elolvasom, visszarakom a polcra. a borítója gyönöyrű, a történet fantasztikus.
Pont olyan, amire gondoltam. Nagyon szép.
Praktikus, kis helyen elfér.
Nem volt.
Nagyon jó . Imádom.