Jeff Abbott Ennek rossz vége lesz (2015)

Ajánlataink a termékre

 

Jeff Abbott Ennek rossz vége lesz

1 999 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
igazikonyvdiszkont.hu
Termékleírás
Író Jeff Abbott

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

Szerző:Jeff Abbott Kiadó:Jaffa Nyelv: magyar Kiadás éve: 2015 ISBN: 9786155492716 Kötésmód: PUHATÁBLÁS, RAGASZTÓKÖTÖTT Oldalszám: 310 oldal Méret [mm]: 141 x 200 x 19

Rejtélyes ?haláleset borzolja a kedélyeket a Mexikói-öböl menti poros texasi kisvárosban, Port Leóban: egy szenátor fiát holtan találják a jachtján. Egy darabig minden jel arra mutat, hogy a férfi öngyilkosságot követett el, az ügy kivizsgálásával megbízott Whit Mosley békebíró azonban gyanút fog, és megpróbálja kideríteni, mi történt. Talán családi tragédia áll a rossz útra tévedt fiú halála mögött? Vagy egy megszállott sorozatgyilkos szedte újabb áldozatát? Amikor Whit a politikai nyomással dacolva úgy dönt, hogy nyomozni kezd, drogbárókkal, szélhámosokkal és hataloméhes cápákkal kerül szembe, akik semmilyen eszköztől nem riadnak vissza, hogy lebeszéljék a szándékáról… Whit és társa, Claudia Salazar nyomozó, karrierjüket ? és életüket ? kockáztatva próbálják kibogozni a mind sötétebb titkokat és hazugságokat rejtő ügy szálait. És a nyomok nem Port Leo forró homokjába, hanem az emberi szív jeges mélységeibe vezetnek… „Adrenalintól fűtött, fordulatokkal teli, izgalmas krimi. Színtiszta, vibráló feszültség. "
(Harlan Coben) „Szövevényes és pörgős thriller, végig bizonytalanságban tartja az olvasót. "
(Publishers Weekly) „Lehajolt, és a megereszkedett ágy alól előhúzta a vadászkését. Remek penge volt, erős és elég éles ahhoz, hogy elmetsszen bármilyen reményt és álmot. Kotorászni kezdett egy dobozban, amelynek az oldalára azt írták vastag filctollal: MAMA HOLMIJA, és talált egy kopott fenőkövet. A Penge húzkodni kezdte rajta a kést, előre-hátra, és a szerelmes érintés ritmusosan azt susogta: Hea-ther, Hea-ther, Hea-ther. " JEFF ABBOTT számos díjat nyert regényeivel. A texasi születésű thrilleríró történelem és irodalom szakon diplomázott, majd a reklámszakmában dolgozott. Jelenleg Austinban él feleségével és két fiával. Az Ennek rossz vége lesz a népszerű Whit Mosley-sorozatának első darabja.
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.