Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
konkrét vásárlások és látogatói vélemények alapján a termék forgalmazója rendelkezik-e a Megbízható Bolt emblémák valamelyikével
a forgalmazó átlagos értékelése
a forgalmazott ajánlat árának viszonya a többi ajánlat árához
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
7.000 Ft kupon 70.000 Ft felett a kóddal: NYAR7 | 0% THM
5 214 Ft
+ 1 490 Ft szállítási díj
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
fizz.hu
Vásárlási Garancia
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
90 napos termék visszaküldés
A sértetlen és bontatlan gyártói csomagolású terméket 90 napon belül visszaküldheti, és a kereskedő megtéríti a termék árát.
Árgarancia
Garantáljuk, hogy nincsenek rejtett költségek. A terméket azon az áron kapja meg, amelyen mi visszaigazoltuk Önnek.
A pénze biztonságban van
Ha az Árukeresőn keresztül vásárol, nem veszíti el a pénzét. Ha a megrendelt termék nem érkezik meg, visszatérítjük pénzét, és átvállaljuk a további ügyintézést a kereskedővel.
Nincs több probléma a megrendelt termékkel
Amennyiben sérült vagy más terméket kapott, mint amit rendelt, segítünk a kereskedővel való ügy lebonyolításában, és megtérítjük az okozott kárt.
Nincsenek megválaszolatlan kérdések
Segítünk Önnek a kereskedővel való kommunikációban. Kérdéseivel bármikor fordulhat hozzánk, panasz esetén pedig segítünk annak a rendezésében.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
Velünk garantáltan problémamentes a vásárlás
90 napos termékvisszaküldés bontatlan csomagolású termékre. Amennyiben sérült vagy más terméket kapott, mint amit megrendelt, akkor segítünk a kereskedővel való ügy lebonyolításában, és megtérítjük az okozott kárt.
Kitől is rendel valójában?
Az Árukeresőnek az adott termékek értékesítésében közvetítő szerepe van: az oldalon megvásárolt termékeket nem az Árukereső.hu forgalmazza, azokat a kiválasztott termékajánlat mellett szereplő webáruház értékesíti felhasználóinknak. Ebből adódóan a termék kiszállításával, számlázásával, garanciális feltételeivel kapcsolatban az árut forgalmazó webáruház ad tájékoztatást a vásárlóknak.
Milyen fizetési és átvételi módok választhatók?
Fizethet bankkártyával, előreutalással vagy a személyes átvétel során. Megrendelheti a terméket házhozszállítással, csomagpontra, de személyesen is átveheti.
Honnan származunk? Hogyan kezdődött a világ? Ezek a világegyetem legnagyobb kérdései, és a New Scientist megválaszolja őket.
Amikor Edwin Hubble az 1920-as években belenézett a teleszkópjába, döbbenten állapította meg, hogy gyakorlatilag az összes általa látott galaxis távolodik egymástól. Ha ezek a galaxisok mindig is így mozogtak, gondolta, akkor kellett lennie egy olyan pillanatnak, amikor mind egy helyen voltak. Ez a felfedezés teljesen átformálta a vitát az emberi...
Így kezdődött (2021) teljes leírás »
Honnan származunk? Hogyan kezdődött a világ? Ezek a világegyetem legnagyobb kérdései, és a New Scientist megválaszolja őket.
Amikor Edwin Hubble az 1920-as években belenézett a teleszkópjába, döbbenten állapította meg, hogy gyakorlatilag az összes általa látott galaxis távolodik egymástól. Ha ezek a galaxisok mindig is így mozogtak, gondolta, akkor kellett lennie egy olyan pillanatnak, amikor mind egy helyen voltak. Ez a felfedezés teljesen átformálta a vitát az emberi létezés egyik legalapvetőbb kérdéséről: hogyan kezdődött a világegyetem? Minden társadalomnak megvannak a maga eredettörténetei a mindenségről és annak lakóiról, de most, hogy képesek vagyunk bepillantani a korai világegyetembe, s felhasználhatjuk a geológia, a régészet, az evolúcióbiológia és a kozmológia révén szerzett tudásunkat, minden eddiginél közelebb kerültünk annak megértéséhez, honnan is származik mindez. Az összetett földi élet kialakulásától kezdve az első írott nyelven át a világűr emberi meghódításáig az Így kezdődött (majdnem) minden egyedülálló módon mutatja be világegyetemünk múltját, jelenét és jövőjét. A New Scientist 1956 óta világszerte arról ismert, hogy igyekszik mindenki másnál érthetőbben bemutatni és elmagyarázni a tudomány és a technológia legújabb felfedezéseit és találmányait, megfelelő kontextusba helyezi azokat, és megvizsgálja, mit jelenthetnek a jövő számára. A New Scientist a különböző csatornáin keresztül hétről hétre több mint ötmillió lelkes és hűséges olvasót ér el szerte a világon. Graham Lawton miután az Imperial College-ban biokémiai és tudományos kommunikációs diplomát szerzett, a New Scientist munkatársa lett. Majdnem a század eleje óta dolgozik ott, először vezető szerkesztőként, jelenleg pedig főszerkesztőként. Írói és szerkesztői tevékenységével több díjat is nyert. Stephen Hawking a Cambridge-i Egyetem korábbi Lucas-professzora, Az idő rövid története című nemzetközi bestseller szerzője. Haláláig Cambridge-ben dolgozott, ahol az alkalmazott matematikai és elméleti fizikai tanszék igazgatója és az elméleti kozmológiai központ alapítója volt. Szerző:Graham Lawton Kiadó:Akkord Kiadó
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.